Rady, tipy, nápady, fórum, jak na to....

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3738"
Prosím o radu. Máme myčku Whirlpool. Myčka při spuštění jede tak max 5 minut po spuštění. Vždy se vypne ve stejné době. Žádné F1-F8 neukazuje jenom End. Děkuji za radu.
Myčka Fagor 1 LF-019 hlásí chybu F 08, čím to je způsobeno a jak postupovat ?
Dobry den mam Mycku ADG 6340. Pise mi chbove hlaseni F6 E4. Privodni sitka jsem procistil. Nevim zda nemuze byt spatny privodni hadise s pojistnym ventilem. Diky za radu.
Dobrý den,
jak na chybu F2 - únik vody do havarijní nádrže... ( JInde píšou: Plovákový spínač LS6 v odkapávací misce sepnul. Možná je to to samé...) Myčka je vestavná - nedokážu ji otočit... Měli jsme ucpaný sifon.... odpad z umyvadla protékal myčkou :-( Prosím, co s tím?
Mám myčku ADG 8196, problém : víčko zásobníku mycího prostředku zůstane po celou dobu pracího cyklu uzavřeno-prášek v něm zůstane.
F1
FA
mam whirpool adg 7556
problem-napustí vodu a za 20sec ji zas vypustí a samozrejme hlasi konec cyklu
Dobrý den, WIC ADG 6370 mi hlási F4, filter bol zaneseny tzn. zmydlovateným tukom. Po vyčistení filtra však ostáva stále v priestore pod filtrom voda a opatovane sa na displaji zobrazuje chybove hlásenie F4. Čo s tým?
Dobrý den... mám umývačku Whirlpool ADP6839. počas umývania zhasol display, stíchla a na nič nereaguje. Kde môže byť problém.
18.10.2018 17:02:08
Domácí kutil
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one